Павло-Мар'янівський ФАП підключено до централізованого водопостачання.

Дата: 15.09.2020 20:04

У фельдшерсько-акушерському пункті с. Павло-Мар'янівка існувала проблема з водопостачанням. Мешканці Василівського старостинського округу підняли дане питання під час зустрічі з міським головою Леонідом Голоблею.

Фото без опису

Відповідно до розпорядження міського голови працівники комунального підприємства "Снігурівський комунальник" здійснили підключення медичного закладу до мережі централізованого водопостачання.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

"Наші спеціалісти здійснили усі необхідні роботи та під'єднали ФАП до мережі. Безумовно це сприятиме більш якісному наданню первинної медико-санітарної допомоги місцевому населенню", - відзначив начальник КП Георгій Мамоненко.