В снігурівському дитсадку завершено впровадження системи опалення з використанням альтернативних джерел енергії.

Дата: 17.09.2020 19:00

В закладі дошкільної освіти №7 м. Снігурівка здійснено роботи по заміні опалювального обладнання на твердопаливне обладнання ТОВ «Дикий Сад ЛТД» з використанням альтернативних джерел енергії.

"Наразі ЗДО №7 повністю готовий до початку опалювального сезону. Всі роботи завершено в строки. Вже найближчим часом вихованці закладу відчують переваги альтернативного опалення, а місцевий бюджет зекономить кошти", - відзначили в міській раді.