Снігурівська міська об'єднана територіальна громада
Миколаївська область

У с. Новопавлівське завершився ремонт у сільському клубі

Дата: 20.09.2020 17:31

В с. Новопавлівське Кобзарцівського старостинського округу завершили поточний ремонт в місцевому сільському клубі: в приміщенні було демонтовано старі та встановлено нові металопластикові вікна, а також проведено внутрішні ремонтні роботи. Тепер клуб у Новопавлівському відвідувачам не впізнати - він гарний та охайний.

Такий вигляд мало приміщення до ремонту.

Нагадаємо, під час заходів з моніторингу закладів культури та освіти Снігурівської ОТГ місцеві мешканці підняли питання щодо незадовільного стану приміщення сільського клубу, в якому проводять тематичні заходи. Міська влада запевнила, що це питання буде вирішено. Тож, тепер новопавлівці будуть приємно вражені оновленим закладом, у якому вони охоче будуть проводити своє дозвілля.