Павлівка відсвяткувала День села

Дата: 22.09.2020 14:58

Цього року, 19 вересня, День села Павлівка пройшов під гаслом культурно-мистецької акції "Заспіваймо разом". Привітати павлівців особисто завітав Снігурівський міський голова Леонід Голобля.

Фото без описуФото без опису

"Справжньою окрасою та головним життєдайним джерелом кожного села є його жителі, які невтомно будують, творять історію, працюють для процвітання своєї рідної домівки. Вітаю кожного з вас з Днем народження села Павлівка!", - відзначив Леонід Голобля.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Під час свята були відзначені місцеві мешканці. Так, Почесною грамотою «Наймолодший житель села» відзначено Михайліченко Мілану Віталіївну. Почесною грамотою «Найстарше подружжя» – Трояна Олександра Івановича та Ірину Михайлівну. Почесною грамотою «Наймолодше подружжя» – відзначено Хапуна Миколу Олександровича та Юлію Володимирівну. Подякою за «Найкращий двір»  нагородили Бохонок Анатолія Степановича та Людмилу Михайлівну.

Цілий вечір гарний настрій та посмішки присутнім дарували місцеві артисти: народний чоловічий ансамбль «Козацький передзвін», Олександр Гіщак, Тетяна Ясонова, Наталія Старкова, Надія Орлова, Тетяна Луб'яненко, Катерина Жадан-Тарасенкова. Окрім концерту від Снігурівського будинку культури, павлівці та гості свята мали змогу скуштувати запашний каравай та смачний плов, приготований просто неба, а завершився День села феєрверком та дискотекою!