Осінь – чарівниця

Дата: 30.09.2020 11:52

Теплі промені сонця, шелест пожовклого листя, солодкий смак стиглих фруктів, саме так балує всіх нас осінь. Щоб залишити найкращі спогади про осінь у Центрі комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю «Журавлик» Снігурівської міської ради працівниками центру було проведено заняття «Осінь – чарівниця», мета якого була - розвинути у дітей пізнавальний інтерес, тонку моторику, фантазію, уважність, вчити передавати колорит осені в осінніх композиціях, виховувати акуратність, любов до природи  та  позитивні емоційні відчуття. На занятті діти показали свою активність і готовність працювати під керівництвом дорослих.

В їх руках картопля перетворювалась на поросят, груші та виноград на  їжачків, цибулинки з кабачками на веслярів, жолуді на виноград та веселих чоловічків, бурячок на слоника, а яблука на божих корівок.  Всі ці дитячі шедеври вчителі об'єднали в цікаві композиції «Ферма», «Озеро», «Саванна».

Директор Центру О.Уткіна