Інформація по дільничним інспекторам поліції Снігурівського ВП ГУНП у Миколаївській області

Дата: 30.09.2020 12:53

Дільничний офіцер поліції Джура Артем Олександрович тел. 0505476308, 0682902375

Обслуговує

Поліцейську дільницю № 150: м. Снігурівка, Снігурівська РДА, Будинок культури, площа Незалежності, музична школа, гімназія, залізничний вокзал, РайСТ, ПМС – 127, елеватор, райагрострой, радгосп «Інгульський», «Втормет», нафтобаза, ресторан «Інгулець», БТДЮ, райсільгосптехніка,  аптека, дільниці СУЗС, кооперативні гаражі, Снігурівська ЗОШ, АТП-1411, хлібзавод, вулиці В’ячеслава Чорновола, Заводська, Братня, Декабристів, Чкалова, Пушкіна, Перемоги, Івана Франка, Суворова   провулки: Шкільний, Кірова, Олеся Гончара.

Поліцейська дільниця № 152: селище Поляна, Степове, Широке.

Села: Любине, Новопетрівка, Покровське, Червона Долина, Кобзарці, Новопавлівське.

Дільничний офіцер поліції Мацюта Сергій Анатолійович, тел. 0661706575, 0730772810

Обслуговує

Поліцейську дільницю № 153:  села: Калинівка, Бурханівка, Любимівка, Першотравневе, Васильки, Трудолюбівка, Новокиївка, Богородицьке,  Шмідтове.

Поліцейську дільницю № 154:  села: Киселівка, Максимівка, Любомирівка,Тернові Поди, Центральне, Знам’янка, Вавилове.

Дільничний офіцер поліції Коротинський Дмитро Валерійович,  тел. 0669520695

Обслуговує

Поліцейську дільницю № 151: м. Снігурівка, прокуратура, Ощадбанк, ветлікарня, ЗОШ № 1, Центральний ринок, БТІ, районна бібліотека, СУЗС, УК ІЗС, «Укртелеком», Снігурівський р/суд, Снігурівська ЗОШ № 3, міськводоканал, лісництво, автошкола, Снігурівська міська рада, райвіськомат, УСЗН, казначейство, СБУ, РАЦС, КП «Джерело», КП «Побут», юстиція, ДВС, ЦРЛ, з-д «мінвод». Вулиці: Широка, Жовтнева, Чайковського, Снігурівська, Сергія Єфремова, Шевченка, Гетьмана Сагайдачного, Гагаріна, Некрасова, Набережна, Новонабережна, Миколаївська, Піонерська, Маяковського, Валерія Бойченка, Л. Українки, Коцюбинського, Б. Хмельницького, П. Морозова, Базарна, Північна, 8-го Березня, Мічуріна, Митрополита Шептицького, Ватутіна, Радгоспна, Постишева, 412 дивізії, Расвєтовська, Східна, черкаська, Потьомкіна, Ломоносова, 30 років Перемоги, Жуковського, Шполянського, 1-го Травня, Південна, О. Кошевого, Садова, Лікарняна, Ювілейна, Тельмана, Д. Дорошенка, Калинова, Червоноармійська, Червоногвардійська, Забалка, І. Лауди, Спартака, Теніста, Грушевського, Ставкова, Каховська, Червона Гірка, провулки: Новий, Черпняховського, Мельничний, Боровського, Г. Плієва.

Поліцейську дільницю № 154:  Афанасіївка, Юріївка, Нововасилівка, Новокандакове, Тамарине, Безіменне, Павлівка, Івано-Кепине, Павло-Мар’янівка, Василівка, Євгенівка.

Старший дільничний офіцер поліції Дорошенко Іван Олександрович, тел. 0631785653, 0666214062

Обслуговує

Поліцейську дільницю № 155: станція Галаганівка, села: Галаганівка, Єлизаветівка,  Горохівське, Великопілля, Виноградне, Новий Шлях, Садове, Баратівка, Гречанівка, Новософіївка, Петропавлівське, Романо-Булгакове, Промінь, Олександрівка, Михайлівка, Новотимофіївка, Лиманці.