Снігурівська міська об'єднана територіальна громада
Миколаївська область

Снігурівка святкує 208-й День народження

Дата: 04.10.2020 13:35

Сьогодні, 4 жовтня, в Снігурівці мешканці та гості міста зібралися, щоб відсвяткувати 208-му річницю Дня міста! Людно та галасливо було зранку на центральній площі: снігурівчани мали змогу відвідати традиційну виставку голубів та іншої декоративної птиці, а найменші жителі міста оточили дитячі атракціони та електромобілі.

Можна було придбати різноманітні сувеніри та смаколики на міському ярмарку. Біля Будинку творчості дітей та юнацтва землякам продемонстрували майстер-клас народної творчості, а у турнірі з арм-рестлінгу мали змогу позмагатися найсильніші снігурівські хлопці.

Учасники святкової програми були нагороджені грамотами та подяками з нагоди Дня міста, а усі, хто прийшов відсвяткувати цей день у дружньому колі снігурівчан, отримали масу задоволення.

Та на цьому святкування не завершується. О 18:00 біля будинку культури на всіх охочих чекає концерт просто неба та феєрверк!