День села у Новокондакове

Дата: 06.10.2020 13:40

25 вересня мешканці Новокондакового відсвяткували День народження свого села. Захід відбувся у рамках культурно-мистецької акції «Заспіваймо разом». Зустрічав гостей та жителів села Нововасилівський танцювальний колектив «Дівчата»!

З вітальним словом виступили перед присутніми Снігурівський міський голова Леонід Голобля та виконуючий обов'язки старости Нововасилівського старостинського округу Олександр Катков.

Фото без опису

«Справжнім життєдайним джерелом села є люди, які невтомно працюють, будують, творять історію… Тож, бажаю, щоб кожен з вас з гордістю писав історію рідної батьківщини! Ваше село вміє не лише працювати, а й гарно відпочивати. Сьогодні ваш день, і я впевнений, що кожен з вас пишається своїм селом, своїми досягненнями! Бажаю всім добробуту, успіхів та процвітання», - відзначив Леонід Голобля.

Під час заходу гостей частували запашним караваєм. Відзначили і мешканців Новокондакового, які отримали свої нагороди у номінаціях. Привітали «Поважних жителів села»: Дзюбак Ніну Павлівну (95 років), Ломаку Івана Івановича (93 роки) та Ворону Надію Семенівну (92 роки). «За відданість справі» нагороджено Тарутіну Валентину Пилипівну, вчителя із багаторічним стажем роботи. Нагородили і мужніх чоловіки, які з перших днів антитерористичної операції пішли боронити кордони нашої держави - Гурова Олексія та Гончаренка Євгенія, а також ліквідатора наслідків аварії на Чорнобильській АЕС Миртахіра Бадірова та воїна-інтернаціоналіста Петра Пеліховського.

Свої чудові виступи присутнім цього вечора дарували артисти Тетяна Ясонова, Наталя Старкова, Олександр Гіщак, Максим Заєць, тріо «Попурі», ансамбль «Джерело» (Катерина Жадан-Тарасенкова та Анастасія Садовська), Тетяна Луб'яненко, Надія Орлова, тріо «Акорд», Ксенія Деркач! А завершилось дійство святковим феєрверком та дискотекою.

Фото без опису