2 жовтня святкували День села Єлизаветівка

Дата: 06.10.2020 14:03

В рамках культурно-мистецької акції «Заспіваймо разом» 2 жовтня відбулося відзначення Дня народження села Єлизаветівка. Привітали місцевих мешканців та гостей заходу Снігурівський міський голова Леонід Голобля та в.о. старости Нововасилівського старостинського округу Олександр Катков. Також єлизаветівців пригостили запашним караваєм.

Гарний настрій присутнім дарували місцеві виконавці, зокрема ансамбль «Джерело» - (Катерина Жадан-Тарасенкова та Анастасія Садовська), тріо Акорд», Надія Орлова, Олександр Гіщак, Тетяна Ясонова, Наталія Старкова, Людмила Давиденко та Неля Мотринець.

Під час свята привітали «Найстаршу жительку села» - Лубяненко Марію Григорівну, яка відсвяткувала 95 років! Нагородили сімейну  пару, яка відзначила 35-річний ювілей подружнього  життя – Стебліченки Іван Іванович та Світлана Вікторівна! Із «Ювілейним днем народження» - 55 років постійну учасницю художньої самодіяльності Єлизаветівського сільського клубу Людмилу Давиденко. Також подякували людям, які дбають про здоров'я жителів села - працівники ФАПу - Музиченко Оксана Миколаївна та Червона Лілія Михайлівна. Нагородили і «Захисників Вітчизни»: Пащенка Вадима, Ярошенка Володимира, Ярощука Родіона, Мотринець Юрія, Лєдовського Олександра, Халупенка Михайла, Червоного Сергія та Багнюка Олександра.