Радились директори навчальних закладів

Дата: 08.10.2020 13:36

07 жовтня 2020 року відбулась робоча нарада директорів закладів загальної середньої та дошкільної освіти, порядок денний якої передбачав нагальні питання діяльності освітніх закладів.

Учасники зібрання детально обговорили порядок дій керівництва закладу освіти при підозрі на коронавірусну хворобу COVID-19 серед учасників освітнього процесу. Також спеціалісти відділу освіти міської ради опрацювали з присутніми питання ведення документації в закладах освіти з питань охорони праці, пожежної безпеки, цивільного захисту та організації харчування дітей.

З усіх порушених питань директорам закладів освіти надано відповідні доручення до виконання.