Майстри Снігурівщини

Дата: 19.10.2020 13:52

Миколаївський обласний центр народної творчості,  попри відстань і перешкоди,  дистанційно провів обласний огляд козацької творчості «На Покрова», об’єднавши понад 40 вокальних колективів і солістів, а також 60 майстрів з різних куточків області. Виступи й творчі вироби учасників об’єднувала спільна тематика — козацтво. Тому захід пройшов під гаслами єднання, патріотизму, національної гідності й гордості за наше славне минуле.

Талановиті майстри області дивували своїми творчими роботами: барвистими рушниками й вишиванками, керамічними виробами, традиційними ляльками-мотанками, вишитими іконами, оберегами, витинанками й іншим. майстерня». Снігурівську ОТГ на цьому конкурсі представляли керівник «Зразкового художнього колективу «Вишивка» Бойченко Інна Зіновіївна та майстер різьби по дереву Мартинюк Анатолій Леонідович. За свою творчу діяльність учасники нагороджені дипломами управління    культури, національностей та релігій Миколаївської ОДА та пам’ятними сувенірами від Миколаївського обласного центру народної творчості. Дякуємо нашим майстрам та бажаємо їм подальших творчих успіхів.

Мартинюк Анатолій Леонідович

Бойченко Інна Зіновіївна