A A A K K K
для людей із порушенням зору
СНІГУРІВСЬКА МІСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
БАШТАНСЬКИЙ РАЙОН, МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

В Україні почала діяти Урядова консультаційна лінія з питань безпеки дітей в Інтернеті – 1545*3 (1545, далі обрати 3)

Дата: 23.10.2020 14:32
Кількість переглядів: 265

Інформаційно-комунікаційні засоби стали невід’ємною складовою життя людей у всіх сферах діяльності. Незважаючи на безумовно позитивну роль сучасних комунікаційних засобів та Інтернету, існують певні ризики у використанні інформаційних технологій.

Особливу небезпеку незахищений інформаційний простір приховує для дітей, які  все більше користуються Інтернетом, зокрема, для навчання, спілкування з однолітками. Інтернет може містити інформацію агресивного чи соціально небезпечного змісту, наприклад, спілкування з незнайомими людьми з небажаними наслідками, небезпечні зустрічі з ними в реальності; спонукання до насильства, агресії, підбурювання нетерпимого ставлення до інших

Дітям, які потрапили в небезпечну ситуацію, дорослим – з питань, яким чином убезпечити дітей, дізнатися більше про технології та особливості попередження ризиків мають допомагати консультаційні лінії.

Урядовий контактний центр долучився до створення такої лінії у  партнерстві з освітнім проектом #stop_sexтинг спільно з патронатною службою Віце-прем’єр-міністра – Міністра цифрової трансформації, Міністерством соціальної політики, Міністерством внутрішніх справ та Уповноваженим Президента України з прав дитини, а також  за підтримки телеком-оператора «Датагруп».

З 15 вересня в Україні почала працювати Урядова консультаційна лінія з питань безпеки дітей в Інтернеті – 1545*3 (далі обрати 3). Лінія створена з метою підвищення рівня обізнаності, а також для запобігання та навчання реагування на ризики, з якими діти можуть зіткнутися в Інтернеті.

Дорослі також можуть отримати кваліфіковані консультації щодо особливостей технічних налаштувань застосунків, якими діти користуються в цифровому середовищі.

Зателефонувати та отримати консультацію може кожен, хто цікавиться питаннями захищеності дитини в інтернеті. Консультанти лінії 1545*3  працюють цілодобово та надають інформацію щодо безпечної поведінки в цифровому середовищі для запобігання насильству, порушенню прав та іншим зловживанням в інтернеті, а також щодо шляхів реагування на негативний онлайн-досвід.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Чи підтримуєте Ви вступ України до ЄС?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано