4 листопада - День залізничника!

Дата: 04.11.2020 09:23

фШановні працівники залізниці! Дякуємо вам за вашу важку роботу, яку ви сумлінно виконуєте. Бажаємо вам міцного здоров'я і відмінного самопочуття. Любові вам, щастя, простих людських радощів, які прикрашають життєвий шлях, роблячи його ще більш приємним. Нехай ваша праця приносить вам якомога більше позитивних емоцій і цікавих моментів.

Нехай життя ваше буде блискучим, як рейки. Нехай ваш успіх буде нескінченним, як залізничні колії. Ідіть до намічених цілей, як локомотив. Нехай дрібні неприємності, проносяться повз, як краєвиди за вікном поїзда.

Бажаємо благополуччя і кар'єрного зростання, бажаємо, щоб робота приносила тільки радість! З Днем працівників залізниці!