Народний ансамбль «Джерело» отримав бронзу конкурсу «Перлина Прибужжя»

Дата: 04.11.2020 09:45

31 жовтня народний танцювальний колектив «Джерело» (керівник Катерина Жадан-Тарасенкова) мав нагоду продемонструвати високий рівень професійної майстерності в обов’язковому для народних колективів конкурсі «Перлина Прибужжя» і довести, що гідний свого почесного звання.

Фото без опису

Наші юні танцюристи зайняли третє почесне місце в  номінації «Сучасна хореографія», ІV вікова категорія.

В конкурсі приймали участь понад 50 хореографічних колективів зі званням «народний / зразковий» області та Миколаєва. Учасники розкрили свою творчу самобутність у народному, класичному, сучасному, естрадному танцях, а також у народній стилізації.

Вітаємо та бажаємо подальших успіхів!