Відбулося засідання І сесії новообраної Снігурівської міської ради

Дата: 17.11.2020 14:38

17 листопада відбулося пленарне засідання І сесії новообраної Снігурівської міської ради 8 скликання. На початку засідання голова Снігурівської міської територіальної виборчої комісії Нікулишева Т.О. оголосила результати виборів міського голови та депутатів міської ради, вручила новообраному міському голові Інні Бойко посвідчення Снігурівського міського голови.

Інна Бойко урочисто склала присягу посадової особи місцевого самоврядування, після чого відбулася церемонія вручення посвідчень новообраним депутатам міської ради.

Міський голова привітала депутатів з обранням та висловила впевненість, що новообрана міська рада докладе максимум зусиль для подальшого економічного і соціального розвитку громади, консолідує свою роботу для вирішення найголовніших питань, спрямованих на покращення життя мешканців громади.

Також на сесії було обрано секретаря міської ради - ним став Верловицький С.В. та затверджено Гищака А.М. першим заступником міського голови.