Про скликання ІІ позачергової сесії Снігурівської міської ради 8 скликання

Дата: 24.11.2020 15:42

01 грудня 2020 року о 14:00 в залі засідань Снігурівської районної ради по вул. Центральна, 72 в м. Снігурівка відбудеться пленарне засідання ІІ позачергової сесії Снігурівської міської ради 8 скликання, на розгляд якої виносяться такі питання:

1. Про затвердження Кравченко О.О. заступником Снігурівського міського голови.
  2. Про затвердження Голдун С.М. заступником Снігурівського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.
  3. Про затвердження Регламенту Снігурівської міської ради 8 скликання.
  4. Про утворення постійних комісій Снігурівської міської ради 8 скликання, затвердження Положення та персонального складу комісій.
  5. Про утворення виконавчого комітету Снігурівської міської ради 8 скликання.
  6. Про затвердження Положення про виконавчий комітет Снігурівської міської ради.
  7. Про закріплення депутатів Снігурівської міської ради 8 скликання за виборчими округами.
  8. Про затвердження Положення про старосту Снігурівської міської ради.
  9. Про встановлення умов оплати праці міському голові Бойко І.В.
  10. Про створення комісії з прийняття-передачі зі спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Снігурівського району в особі Снігурівської районної ради у комунальну власність Снігурівської міської ОТГ в особі Снігурівської міської ради КНП “ЦПМСД” Снігурівської районної ради Миколаївської області.
  11. Про створення комісії з прийняття-передачі зі спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Снігурівського району в особі Снігурівської районної ради у комунальну власність Снігурівської міської ОТГ в особі Снігурівської міської ради КНП “Снігурівська ЦРЛ” Снігурівської районної ради Миколаївської області.