Дата: 30.11.2020 12:51

Снігурівська міська рада повідомляє, що на території старостинських округів Снігурівської міської ради буде проведено Опитування (вивчення громадської думки) стосовно кандидатів на посади старост.

Особам, які бажають подати свою кандидатуру для затвердження на посаді старости, необхідно в період з 30 листопада по 4 грудня 2020 року подати до загального відділу Снігурівської міської ради наступні документи:

• заяву про згоду на прийняття участі у проведенні опитування (вивченні громадської думки) (зразок додається);

• копію реєстраційного номеру облікової карти платника податків;

• копію паспорта громадянина України (у вигляді паспортної книжечки або картки);

• копію документу про освіту;

• копію трудової книжки;

• стратегію дій кандидата на посаді старости.

Консультації з питань подання документів можна отримати за адресою: м. Снігурівка, вул. Жовтнева 124 (міська рада) або за тел.. 05162-2-13-60.