В Снігурівці окреслили основні напрямки роботи закладів освіти у 2021 році

Дата: 03.12.2020 08:09

2 грудня 2020 року в Снігурівській міській раді відбулась робоча зустріч міського голови Інни Бойко з директорами закладів загальної середньої освіти Снігурівської ОТГ.

На зібранні було порушено нагальні питання функціонування закладів загальної середньої освіти в наступному 2021 році. Учасники наради обговорили проблемні питання по кожній школі окремо, а також розглянули питання щодо організації харчування учнів та вихованців.

Інна Володимирівна акцентувала увагу керівників закладів освіти на необхідності написання міні-проєктів для покращення матеріально-технічної бази навчальних закладів та модернізації комп'ютерної техніки.

За підсумками наради окреслено основні напрямки роботи закладів освіти у 2021 році.