ВІТАЄМО!

Дата: 07.12.2020 08:01

Щиро вітаємо з Днем народження першого заступника Снігурівського міського голови Андрія Гищака!

Шановний Андрію Миколайовичу!

Від імені колективу міської ради, старостинських округів та депутатського корпусу прийміть найщиріші і найтепліші вітання з нагоди Вашого Дня народження!

У цей радісний для Вас і Ваших близьких день від усього серця бажаємо Вам здоров'я, невичерпної енергії, миру і благополуччя, щоб удача, щастя, увага друзів і тепло домашнього вогнища завжди були з Вами!

Нехай збудуться всі Ваші плани і надії, а в домі завжди будуть добро і радість. Нехай Вас ніколи не залишають віра, надія і любов, а роки, які попереду будуть яскравими, наповненими щасливими подіями! Нехай Ваше життя завжди буде наповнене невичерпною енергією і оптимізмом, повагою і підтримкою колег, теплотою і любов'ю рідних і близьких!

Сохранить на eDisk