ЩОДО СЕРТИФІКАЦІЇ ПРОДУКЦІЇ ПТАХІВНИЦТВА

Дата: 11.12.2020 11:34

В зв`язку з виникненням захворювання птиці на грип в домогосподарствах громадян села Кандибине, Новоодеського району, Миколаївської області, що підтверджено результатами досліджень патологічного (біологічного) матеріалу від 04.12.2020  № 003764 п.м./20 випробувального центру Одеської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби.

Фото без опису

Відповідно до листа Держпродспоживслужби від 08.12.2020 № 11.2.1-4/2/18831 заборонено експорт продукції птахівництва виробництва українських підприємств з території Миколаївської області до Спеціального адміністративного району Гонконг: тушок, напівтушок, м`яса птиці, продуктів з м`яса птиці, яєць столових та їстівних субпродуктів.

Дана хвороба несе дуже важкі наслідки для економіки країни. Так, розпорядженням Головного державного ветеринарного інспектора України від 04.12.2020 №74 «Щодо призупинення сертифікації» з 05.12.2020 року тимчасово призупинено сертифікацію продукції птахівництва (крім термічно обробленої продукції) виробництва українських підприємств, що експортують до Королівства Марокко, Королівства Саудовська Аравія, Туніської Республіки та Республіки Сінгапур. Та від 07.12.2020року  №75 «Про внесення змін до розпорядження Головного державного ветеринарного інспектора України від04.12.2020р. №74», значні обмеження не поширюються на видачу сертифіката здоров`я для експорту яєць та яєчних продуктів з України до Королівства Саудівська Аравія.

Відділ безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Снігурівського міжрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області.