В Снігурівській ОТГ оголосили результати опитування стосовно кандидатур на посади старост

Дата: 14.12.2020 11:48

Раніше повідомлялося, що перед винесенням на сесію міської ради питання про затвердження старост, в Снігурівській ОТГ перш за все вирішили вивчити громадську думку, провівши опитування на території старостинських округів.

Фото без опису

Враховуючи думку жителів територіальної громади, комісією з проведення опитування було оприлюднено його результати.

Фото без опису

Фото без описуФото без опису

Слід зазначити, що по Нововасилівському старостинському округу вивчення громадської думки проведуть наступного тижня й винесуть питання по затвердженню старости на сесію 24 грудня. По Афанасіївському та Кобзарцівському старостинським округам дане опитування не проводилося, так як до участі у ньому було допущено всього по одному кандидату – Хомка Василя Юрійовича та Агеєнко Світлани Юріївни відповідно.

Фото без описуФото без опису

Згідно результатів вивчення громадської думки визначились кандидати, які набрали найбільшу кількість голосів, а саме:

Василівський округ: Гентош Іван Ігорович – 128 голосів

Павлівський округ: Теличко Алла Віталіївна – 133 голоси

Калинівський округ: Білокінь Жанна Василівна – 152 голоси

Першотравневий округ: Альохін Віталій Юрійович – 85 голосів

Тамаринський округ: Кухар Ольга Олександрівна – 77 голосів.

Результати опитування (вивчення громадської думки) комісія довела до відома міському голові. Кандидатури вказаних осіб були рекомендовані комісією до затвердження. Персонально старост депутати мають затвердити 15 грудня на ІІІ позачерговій сесії.