Старост в Снігурівській ОТГ - затверджено!

Дата: 16.12.2020 09:58

Депутати міськради за пропозицією міського голови Інни Бойко затвердили кандидатів на посади старост. Це сталося під час ІІІ позачергової сесії Снігурівської міської ради 8 скликання, яка відбулася 15 грудня 2020 року.

Фото без опису

Першим питанням порядку денного стало припинення повноважень в.о. старост старостинських округів Снігурівської міської ради 7 скликання. Надалі більшістю голосів депутатів було затверджено Хомка В.Ю. старостою Афанасіївського старостинського округу, Гентоша І.І. старостою Василівського старостинського округу, Білокінь Ж.В. старостою Калинівського старостинського округу, Агеєнко С.Ю. старостою Кобзарцівського старостинського округу, Альохіна В.Ю. старостою Першотравневого старостинського округу, Кухар О.О. старостою Тамаринського старостинського округу, Теличко А.В. старостою Павлівського старостинського округу Снігурівської міської ради 8 скликання.

Також під час пленарного засідання було затверджено структуру керівних працівників, спеціалістів, службовців  апарату та обслуговуючого персоналу  Снігурівської міської ради та її виконавчого комітету, що представляють інтереси Снігурівської міської об’єднаної територіальної громади.

Наступна сесія міської ради відбудеться наступного тижня, на ній депутатський корпус має прийняти бюджет.