Про завершення бюджетного 2020 року та початок 2021 року

Дата: 17.12.2020 16:16

Управління Державної казначейської служби України у Снігурівському районі Миколаївської області повідомляє, що відповідно до Регламенту роботи органів Державної казначейської служби України у період завершення бюджетного 2020 року та початку 2021 року, затвердженого наказом Державної казначейської служби України від 03.12.2020 № 346 (далі - Регламент), граничним терміном здійснення видатків є 30 грудня 2020 року.

Фото без опису

30 грудня 2020 року до 19. 30 завершується прийняття електронних документів клієнтів із системи дистанційного обслуговування «Клієнт Казначейства – Казначейство» до облікових систем АС «Є-Казна Доходи» та АС «Є-Казна».

На виконання Наказу Міністерства фінансів України від 02.03.2012 №309 «Про затвердження Порядку реєстрації та обліку бюджетних зобов»язань розпорядників бюджетних коштів та одержувачів бюджетних коштів в органах Державної казначейської служби України»,зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 20 березня 2012р.за №419/20732 пункту  2.3 глави 2 документи органи Казначейства опрацьовують:

• за захищеними видатками,які не потребують проведення процедур закупівель/ спрощених закупівель,- протягом 1 операційного дня;
  • за захищеними видатками,які потребують проведення процедур закупівель/спрощених закупівель(крім капітальних видатків), -до 3 операційних днів;
  • за іншими поточними видатками,крім захищених,та надання кредитів з бюджету- до 3 операційних днів;
  • -за капітальними видатками – до 5 операційних днів.

Тому просимо врахувати кількість днів для реєстрації органам Казначейства і подавати документи на реєстрацію згідно чинного законодавства.

31 грудня 2020 року органи Казначейства працюють без клієнтів.

Починаючи з 4 січня 2021 року органи Казначейства працюють у звичайному режимі.