Вітаємо Анну Александрову, лауреата стипендії Президента!

Дата: 17.12.2020 19:28

Згідно з Указом Президента України від 16.12.2020 року №572/2020 було призначено стипендії Президента України переможцям Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Фото без опису

Наша землячка, учениця Снігурівської гімназії ім. Т.Г.Шевченка Снігурівської міської ради Анна Александрова - серед лауреатів Президентської стипендії!

"Рада привітати ученицю Снігурівської гімназії Анну Александрову з таким досягненням! Хочу подякувати батькам та вчителям за підтримку підростаючого покоління, які виховують гідну зміну! Це дуже великий успіх та гордість! Впевнена, що Стипендія Президента України – це підтвердження таланту, освіченості та колосальної роботи над собою. Бажаю нових перемог у майбутньому! Це чудовий приклад для інших! Снігурівщина пишається своїми дітьми!", — відзначила Снігурівський міський голова Інна Бойко.