До уваги громадян!

Дата: 18.12.2020 10:30

Снігурівською міською радою з 21 грудня 2020 року розпочинається попередній запис щодо прийому заяв на призначення всіх видів державної допомоги, пільг, субсидій та компенсацій.

Прийом здійснюватиметься за адресами:

• м. Снігурівка, вул. Центральна, 173  (приміщення УСЗН, каб. №1, тел. 05162-2-26-05) з 9:00 до 16:00 – для мешканців, які проживають у старій частині міста (орієнтовно до залізничного переїзду біля Центру зайнятості).
  • м. Снігурівка, вул. Суворова, 33 (приміщення реєстрації місця проживання) з 9:00 до 16:00 – для мешканців мікрорайонів «7 вітрів», «Соцмістечка», «Лісопітомнику», районів елеватору та залізничного вокзалу тощо.

З початку року прийом громадян з вищезазначених питань буде здійснюватися виключно за попереднім записом із дотриманням усіх карантинних вимог та протиепідемічних заходів!

Міська рада