Подарували дітям гарний настрій

Дата: 18.12.2020 13:40

Передноворічна пора зазвичай для дітей проходить в очікуванні чудес, великих святкувань, розваг і звісно ж подарунків. Тож цей день вони   чекають з особливими почуттями та старанно готуються до нього. Сьогодні, напередодні Дня Святого Миколая, до вихованців Центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю «Журавлик» Снігурівської міської ради завітали Снігурівський міський голова Бойко І.В. та представники партії «Наш край» Закусілов А.М., Закусілова А.С., Єфремов О.М., які  привітали дітей з наступаючим святом, побажали їм здоров'я, здійснення мрій і бажань та в рамках щорічної благодійної акції вручили вихованцям «Журавлика» солодкі подарунки. Також солодкі подарунки з нагоди свята  від «Нашого краю» отримала кожна дитина з інвалідністю Снігурівської ОТГ.

Фото без опису

Співаючи пісень, відгадуючи загадки від Святого Миколая, роль якого виконував працівник районного Будинку культури О.Гищак, та беручи участь у конкурсах, діти отримували не тільки солодкі подарунки, а й чудовий святковий настрій. Не залишили поза увагою дітей  в передсвятковий день працівники  підприємства  «Інагро»,  приватний підприємець міста Кот А.С., голова громадської організації Союзу організацій інвалідів України Васюра Т.А. та настоятель храму Миколая Літнього отець Володимир, які передали дітям солодощі.

Дякуємо всім за подарунки і чудовий настрій.

Директор Центру О.Уткіна