З днем Святого Миколая!

Дата: 19.12.2020 07:07

Шановні мешканці громади!

19 грудня ми традиційно вшановуємо Святого Миколая – покровителя дітей! У переддень свята всі дітлахи сподіваються на диво. Вони звертаються до Чудотворця зі своїми проханнями і щиро вірять у те, що їхні мрії здійсняться. Саме тому для них це свято – особливе.

Фото без опису

Я бажаю вам, дорогі друзі, щоб у вашому домі завжди панували мир та злагода. Даруйте свою любов один одному, творіть добро і будьте впевнені в тому, що воно повернеться до вас сторицею. Нехай усі негаразди проходять повз і не зачіпають вас. Вірте в диво, і воно обов’язково здійсниться!

Нехай Святий Миколай освятить Вас найкращими людськими чеснотами, благословить на добрі справи, принесе злагоду Вашим родинам! З Днем святого Миколая!

Міський голова Інна Бойко