Святий Миколай завітав в дитсадок "Ромашка"

Дата: 20.12.2020 19:19

Через поле, через гай йде до діток Миколай. У білесенькій торбинці він усім несе гостинці.

18 грудня в ЗДО №3 відбулися тематичні заняття до дня Святого Миколая  з дотриманням усіх карантинних норм. Малюки робили аплікації, прикрашали чобітки та рукавичку. Вихователі створили для діток справжню казку святково прикрасили групові кімнати та ялиночки.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Всі із задоволенням співали пісні, переглядали мультфільм "Різдвяна казка". А далі на діточок чекав справжній сюрприз, бо до них завітали казкові герої Ангел та Чорт, щоб привітати усіх зі святом та принесли гостинці від Святого Миколая.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Чудові подарунки, солодощі та гарний настрій отримали слухняні малята. Цей день подарував крихітним серцям всю чарівність, радість та красу цього свята, в дитячі очі блищали від щастя...

Святий отче, Миколай!

Мою хату не минай!