Снігурівський музей поповнився на 45 експонатів завдяки снігурівчанам

Дата: 21.12.2020 08:07

Музейні експонати – свідки сивої давнини і сьогодення, безцінне культурне надбання будь-якої нації, гордість кожного музею. Щороку зібрання нашого музею поповнюється завдяки небайдужим людям. У квітні місяці було оголошено акцію «Подаруй експонат музею». Музей поповнився на 45 експонатів.

Директор музею Ірина Мочаліна щиро вдячна мешканцям Снігурівщини, активістам – краєзнавцям і всім, хто долучився до акції і поповнив музей новими цікавими експонатами та архівними документами.

"Усі речі, що потрапляють  до музейної колекції, отримують друге життя, стають невід’ємною частиною музейного фонду України. Збиральницька діяльність музею не припиняється – це постійне оновлення. Щорічно працівники музею збирають, опрацьовують і поповнюють фонди музею новими світлинами, документами, оригінальними речами, художніми творами. Завдяки таким небайдужим людям, як ви, ми зберігаємо і відтворюємо історію нашого краю. Нехай ваша доброта і щирість повернеться сторицею!", - відзначила Ірина Мочаліна.