A A A K K K
для людей із порушенням зору
СНІГУРІВСЬКА МІСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
БАШТАНСЬКИЙ РАЙОН, МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

Про скликання ІV позачергової сесії Снігурівської міської ради 8 скликання

Дата: 21.12.2020 08:00
Кількість переглядів: 452

Фото без опису

24 грудня 2020 року о 10:00 в залі засідань Снігурівської районної ради по вул. Центральна, 72 в м. Снігурівка відбудеться пленарне засідання ІV позачергової сесії Снігурівської міської ради 8 скликання, на розгляд якої виносяться такі питання:

 

 1. Про затвердження Гарана С.С. старостою Нововасилівського старостинського округу Снігурівської міської ради 8 скликання.
 2. Про прийняття зі спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Снігурівського району в особі Снігурівської районної ради у комунальну власність Снігурівської міської ОТГ в особі Снігурівської міської ради КНП “Снігурівська ЦРЛ” Снігурівської районної ради Миколаївської області, зміну його засновника, найменування та затвердження в новій редакції Статуту.
 3. Про прийняття зі спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Снігурівського району в особі Снігурівської районної ради у комунальну власність Снігурівської міської ОТГ в особі Снігурівської міської ради КНП “ЦПМСД” Снігурівської районної ради Миколаївської області, зміну його засновника, найменування та затвердження в новій редакції Статуту.
 4. Про прийняття зі спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Снігурівського району в особі Снігурівської районної ради до комунальної власності Снігурівської міської ОТГ в особі Снігурівської міської ради нерухомого майна.
 5. Про прийняття до комунальної власності Снігурівської міської ОТГ в особі Снігурівської міської ради Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у Снігурівському районі, зміну засновника, найменування та затвердження в новій редакції його Положення.
 6. Про прийняття зі спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Снігурівського району в особі Снігурівської районної ради до комунальної власності Снігурівської міської ОТГ в особі Снігурівської міської ради закладів освіти та майна, зміну засновників, найменувань та затвердження в новій редакції їх Статуту і Положень.
 7. Про створення Публічної бібліотеки Снігурівської міської ради.
 8. Про зміну місцезнаходження Снігурівської міської ради.
 9. Про намір передачі в оренду нежитлової будівлі, розташованої за адресою: м. Снігурівка, вул. Жовтнева, 124.
 10. Про включення до Переліку другого типу нежитлової будівлі, розташованої за адресою: м. Снігурівка, вул. Жовтнева, 124 та затвердження умов її оренди.
 11. Про хід виконання заходів по виконанню Програми соціально-економічного та  культурного розвитку населених пунктів Снігурівської міської об’єднаної територіальної громади за 2020 рік.
 12. Про затвердження заходів по виконанню Програми соціально - економічного та культурного розвитку населених пунктів Снігурівської міської об’єднаної територіальної громади на 2021 рік.
 13. Про хід виконання заходів по виконанню Програми інформатизації Снігурівської міської ради  за 2020 рік.
 14. Про затвердження заходів по виконанню Програми інформатизації Снігурівської міської ради  на 2021 рік.
 15. Про хід виконання заходів по виконанню Комплексної програми соціального захисту населення «Турбота» по Снігурівській  міській об?єднаній територіальній громаді  за 2020 рік.
 16. Про затвердження заходів по виконанню Комплексної програми соціального захисту населення «Турбота» по Снігурівській  міській об?єднаній територіальній громаді  на 2021 рік.
 17. Про хід виконання заходів по виконанню Програми сприяння та розвитку молоді по Снігурівській міській об’єднаній територіальній громаді за 2020 рік.
 18. Про затвердження заходів по Програмі сприяння та розвитку молоді по Снігурівській міській об’єднаній територіальній громаді на 2021 рік.
 19. Про хід виконання заходів по виконанню Комплексної програми захисту прав дітей по Снігурівській міській об’єднаній територіальній громаді “Дитинство” за 2020 рік.
 20. Про затвердження заходів по виконанню Комплексної програми захисту прав дітей по Снігурівській міській об’єднаній територіальній громаді “Дитинство” на 2021 рік.
 21. Про хід виконання заходів по виконанню у 2020 році Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою населених пунктів Снігурівської міської об’єднаної територіальної громади.
 22. Про хід виконання заходів по виконанню у 2020 році Програми запобігання та реагування на надзвичайні ситуації техногенного і природного характеру на 2020-2024 роки по Снігурівській міській об’єднаній територіальній громаді.
 23. Про затвердження заходів по виконанню у 2021 році Програми запобігання та реагування на надзвичайні ситуації техногенного і природного характеру на 2020-2024 роки по Снігурівській міській об’єднаній територіальній громаді.
 24. Про хід виконання заходів по виконанню у 2020 році Комплексної програми профілактики злочинності та вдосконалення системи захисту конституційних прав і свобод громадян по Снігурівській міській раді на 2020-2021 роки.
 25. Про затвердження заходів по виконанню у 2021 році «Комплексної програми профілактики злочинності та вдосконалення системи захисту конституційних прав і свобод громадян по Снігурівській міській раді на 2020-2021 роки».
 26. Про затвердження міського бюджету Снігурівської міської ради на 2021 рік.

Різне.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Чи підтримуєте Ви вступ України до ЄС?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано