ПОРЯДОК ДЕННИЙ засідання постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності,  промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг на 22.12.2020 року

Дата: 22.12.2020 09:50

Початок засідання:  о 14.00 год.

Місце проведення: Снігурівська міська рада

1. Про затвердження міського бюджету Снігурівської міської ради на 2021 рік.
  2. Про прийняття зі спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Снігурівського району в особі Снігурівської районної ради у комунальну власність Снігурівської міської ОТГ в особі Снігурівської міської ради КНП “Снігурівська ЦРЛ” Снігурівської районної ради Миколаївської області, зміну його засновника, найменування та затвердження в новій редакції Статуту.
  3. Про прийняття зі спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Снігурівського району в особі Снігурівської районної ради у комунальну власність Снігурівської міської ОТГ в особі Снігурівської міської ради КНП “ЦПМСД” Снігурівської районної ради Миколаївської області, зміну його засновника, найменування та затвердження в новій редакції Статуту.
  4. Про прийняття зі спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Снігурівського району в особі Снігурівської районної ради до комунальної власності Снігурівської міської ОТГ в особі Снігурівської міської ради нерухомого майна.
  5. Про прийняття до комунальної власності Снігурівської міської ОТГ в особі Снігурівської міської ради Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у Снігурівському районі, зміну засновника, найменування та затвердження в новій редакції його Положення.
  6. Про прийняття зі спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Снігурівського району в особі Снігурівської районної ради до комунальної власності Снігурівської міської ОТГ в особі Снігурівської міської ради закладів освіти та майна, зміну засновників, найменувань та затвердження в новій редакції їх Статуту і Положень.
  7. Про зміну місцезнаходження Снігурівської міської ради.
  8. Про намір передачі в оренду нежитлової будівлі, розташованої за адресою: м. Снігурівка, вул. Жовтнева, 124.
  9. Про включення до Переліку другого типу нежитлової будівлі, розташованої за адресою: м. Снігурівка, вул. Жовтнева, 124 та затвердження умов її оренди.
  10. Про хід виконання заходів по виконанню у 2020 році Програми запобігання та реагування на надзвичайні ситуації техногенного і природного характеру на 2020-2024 роки по Снігурівській міській об’єднаній територіальній громаді.
  11. Про затвердження заходів по виконанню у 2021 році Програми запобігання та реагування на надзвичайні ситуації техногенного і природного характеру на 2020-2024 роки по Снігурівській міській об’єднаній територіальній громаді.
  12. Про проведення передачі нерухомого майна від міської ради на баланс та в оперативне управління відділу освіти Снігурівської міської ради та створення комісії по проведенню передачі нерухомого майна
  13.  Про проведення передачі нерухомого майна від міської ради на баланс та оперативне управління  КНП “Снігурівська міська лікарня” Снігурівської міської ради та створення комісії по проведенню передачі нерухомого майна
  14.  Про проведення передачі нерухомого майна  від міської ради на баланс і в оперативне Територіальному центру соціального обслуговування (надання послуг) Снігурівської міської ради та створення комісії по проведенню передачі нерухомого майна
  15.  Про проведення передачі нерухомого майна  від міської ради на баланс і в оперативне управління відділу культури, молоді та спорту Снігурівської міської ради та створення комісії по проведенню передачі нерухомого майна