СНІГУРІВСЬКА МІСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
БАШТАНСЬКИЙ РАЙОН, МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

ПОРЯДОК ДЕННИЙ засідання постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку від 23 грудня 2020 року

Дата: 22.12.2020 11:12
Кількість переглядів: 383

Початок засідання:  о 1300 годині

Місце проведення: Снігурівська міська рада

 1. Про прийняття зі спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Снігурівського району в особі Снігурівської районної ради у комунальну власність Снігурівської міської ОТГ в особі Снігурівської міської ради КНП “Снігурівська ЦРЛ” Снігурівської районної ради Миколаївської області, зміну його засновника, найменування та затвердження в новій редакції Статуту.
 2. Про проведення передачі нерухомого майна від міської ради на баланс та оперативне управління  КНП “Снігурівська міська лікарня” Снігурівської міської ради та створення комісії по проведенню передачі нерухомого майна
 3. Про прийняття зі спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Снігурівського району в особі Снігурівської районної ради у комунальну власність Снігурівської міської ОТГ в особі Снігурівської міської ради КНП “ЦПМСД” Снігурівської районної ради Миколаївської області, зміну його засновника, найменування та затвердження в новій редакції Статуту.
 4. Про проведення передачі нерухомого майна від міської ради на баланс та оперативне управління  КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги” Снігурівської міської ради, Трудовому архіву Снігурівської міської ради  та створення комісій по проведенню передачі нерухомого майна
 5. Про прийняття зі спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Снігурівського району в особі Снігурівської районної ради до комунальної власності Снігурівської міської ОТГ в особі Снігурівської міської ради нерухомого майна.
 6. Про прийняття до комунальної власності Снігурівської міської ОТГ в особі Снігурівської міської ради Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у Снігурівському районі, зміну засновника, найменування та затвердження в новій редакції його Положення.
 7. Про проведення передачі нерухомого майна  від міської ради на баланс і в оперативне Територіальному центру соціального обслуговування (надання послуг) Снігурівської міської ради та створення комісії по проведенню передачі нерухомого майна
 8. Про прийняття зі спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Снігурівського району в особі Снігурівської районної ради до комунальної власності Снігурівської міської ОТГ в особі Снігурівської міської ради закладів освіти та майна, зміну засновників, найменувань та затвердження в новій редакції їх Статуту і Положень.
 9. Про проведення передачі нерухомого майна від міської ради на баланс та в оперативне управління відділу освіти Снігурівської міської ради та створення комісії по проведенню передачі нерухомого майна
 10. Про створення Публічної бібліотеки Снігурівської міської ради.
 11. Про проведення передачі нерухомого майна  від міської ради на баланс і в оперативне управління відділу культури, молоді та спорту Снігурівської міської ради та створення комісії по проведенню передачі нерухомого майна
 12. Про намір передачі в оренду нежитлової будівлі, розташованої за адресою: м. Снігурівка, вул. Жовтнева, 124.
 13. Про включення до Переліку другого типу нежитлової будівлі, розташованої за адресою: м. Снігурівка, вул. Жовтнева, 124 та затвердження умов її оренди.
 14. Про хід виконання заходів по виконанню Програми соціально-економічного та  культурного розвитку населених пунктів Снігурівської міської об’єднаної територіальної громади за 2020 рік.
 15. Про затвердження заходів по виконанню Програми соціально - економічного та культурного розвитку населених пунктів Снігурівської міської об’єднаної територіальної громади на 2021 рік.
 16. Про хід виконання заходів по виконанню Програми інформатизації Снігурівської міської ради  за 2020 рік.
 17. Про затвердження заходів по виконанню Програми інформатизації Снігурівської міської ради  на 2021 рік.
 18. Про хід виконання заходів по виконанню у 2020 році Програми запобігання та реагування на надзвичайні ситуації техногенного і природного характеру на 2020-2024 роки по Снігурівській міській об’єднаній територіальній громаді.
 19. Про затвердження заходів по виконанню у 2021 році Програми запобігання та реагування на надзвичайні ситуації техногенного і природного характеру на 2020-2024 роки по Снігурівській міській об’єднаній територіальній громаді.
 20. Про хід виконання заходів по виконанню у 2020 році Комплексної програми профілактики злочинності та вдосконалення системи захисту конституційних прав і свобод громадян по Снігурівській міській раді на 2020-2021 роки.
 21. Про затвердження заходів по виконанню у 2021 році «Комплексної програми профілактики злочинності та вдосконалення системи захисту конституційних прав і свобод громадян по Снігурівській міській раді на 2020-2021 роки».
 22. Про внесення змін до міського бюджету Снігурівської міської ради
 23. Про затвердження міського бюджету Снігурівської міської ради на 2021 рік.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Чи підтримуєте Ви вступ України до ЄС?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано