Шановні жителі громади!

Дата: 31.12.2020 00:01

Щиросердечно вітаю вас з наступаючим Новим роком та світлим Різдвом Христовим!

У ці святкові дні ми перегортаємо ще одну сторінку нашої історії. Ми прожили цей рік на одному диханні, як єдина українська родина. Рік, що завершується, збагатив усіх нас новим досвідом та згуртував навколо спільних цілей. Він був непростим та водночас багатим на пам’ятні події та сповнений напруженою працею.

Переконана, що новий рік стане наступним важливим етапом в реалізації тих перетворень, які ми здійснюємо сьогодні. Головне – пам’ятати, що наша сила – в єдності, у взаєморозумінні та взаємній підтримці – лише разом ми зможемо подолати ті виклики, що ставить перед нами життя. Нехай Новий рік буде щедрим на гарні події, позитивні зміни, професійні здобутки та нові досягнення та наповнить ваше життя світлою радістю і теплом, виправдає надії, обдарує щедрою долею, міцним здоров’ям, щастям, любов’ю і затишком в оселях, додасть невичерпної енергії для здійснення усіх задумів!

Снігурівський міський голова Інна Бойко