Вітаємо з католицьким Різдвом!

Дата: 24.12.2020 19:00

Різдво – одне з найважливіших християнських свят, яке 25 грудня відзначають католики й протестанти. Цей день – спогад про диво народження у Вифлеємі Сина Божого Ісуса Христа і особливе релігійне свято, що наповнює людські серця теплом і милосердям.  Ніяке інше свято не здатне настільки об'єднати людей, як Різдво Христове.

Фото без опису

Вітаємо всіх християн і бажаємо любові та добра, радості та щастя, успіхів та удачі. Здоров'я вам, вашим рідним і близьким! Хай збудуться мрії та здійсняться бажання! Бажаємо, щоб Господь Бог подарував Вашій чистій душі небесну легкість, сильну віру у свої безмежні можливості, безкорисливу доброту і прекрасне життя.

Нехай добре свято Різдва буде для вас приємним. Нехай сам Господь подарує вам смирення і силу духу. Нехай божественна благодать увійде в кожен дім. Нехай Різдвяна казка подарує вам хвилини радості.

З Різдвом!