З Різдвом Христовим!

Дата: 06.01.2021 19:00

Шановні земляки!

Прийміть щирі вітання із найвеличнішим релігійним святом – Різдвом Христовим!

Фото без опису

У ці благовісні дні всі ми по-особливому, сповнені любові до своїх рідних, до своєї землі, усією громадою долучаємося до надзвичайно важливої, сакральної події для кожного з нас, для наших родин, для нашого народу, яка змінила історію цілих цивілізацій, подія ця – народження Спасителя.

Очікувані Різдвяні церковні дзвони наповнять наші душі вірою, кожну оселю очистить та захистить спільна молитва, а цьогорічне Різдво стане початком щасливої дороги в новий успішний рік.

Тож нехай  Різдво згуртує усіх нас – і тих, хто зустрічає ці свята в дружньому сімейному колі, і тих, хто знаходиться далеко від рідної домівки, – чистим сяйвом незгасних людських чеснот та цінностей.

Щиро зичу вам щастя, добра і злагоди, щоб благодатне світло Різдвяної зірки осяяло ваші серця та оселі великою духовною радістю, подарувало тепло спілкування у колі найдорожчих людей, надихнуло на нові благородні справи  задля  розвитку та процвітання нашого краю. Хай в кожній родині панує мир і спокій.

Христос народився! Славімо його!

Снігурівський міський голова Інна Бойко