В Євгенівці здійснили поточний ремонт дорожнього покриття

Дата: 28.12.2020 11:00

В с. Євгенівка по вул. Центральна завершено поточний ремонт автомобільної дороги. Замовником робіт виступило комунальне підприємство «Снігурівський благоустрій».

Фото без опису

Прийом пропозицій здійснювався з 21 вересня по 7 жовтня та з 9 по 14 грудня 2020 року. Виконавцем робіт стало ПП "Будзабезпечення". Вартість ремонту склала майже 500 тис. грн. Було виконано виправлення профілю щебеневих основ та улаштування підстильних та вирівнювальних шарів основи з піщано-гравійної суміші.  Ремонтні роботи виконані в повному обсязі та в належні строки. Загальна протяжність відремонтованої дороги склала понад 800 м.