Підписано Меморандум про співпрацю

Дата: 28.12.2020 12:46

Вирішення пріоритетних питань Афанасіївського старостинського округу - головна мета місцевих жителів та керівництва. Тож саме проблемні питання сіл Афанасіївки та Юріївки обговорювали учасники зустрічі, яка відбулась 28 грудня.

Заступник Снігурівського міського голови Голдун С.М. та староста Хомко В.Ю. зустрілись з представниками компаній Scatec Solar та ТОВ «РЕНДЖИ БІОЕНЕРГО» та підписали Меморандум, в якому реалізуватимуться проєкти по вирішенню пріоритетних проблем громади Афанасіївського старостинського округу.

Зокрема, це встановлення дитячого та спортивного майданчиків в селі Юр’ївка, капітальний  ремонт Афанасіївського відділення поштового зв’язку. Також у рамках співпраці планується придбання сценічних костюмів для жіночого колективу «ГОС-Подарочки».