Щодо експорту кормів рослинного походження

Дата: 04.01.2021 13:40

Відповідно до листа директора Департаменту безпечності харчових продуктів Бориса Кобаля від 24.12.2020 № 11.2.1-4/2/19691 «Щодо експорту кормів рослинного походження»

Фото без опису

Відповідно до повідомлення Національного агентства з безпечності харчових продуктів Республіки Молдова від 20.11.2020 № 01-6/2953, інспекторами компетентного органу Республіки Молдова в пункті пропуску через кордон Старокозаче-Тудора виявлено транспортний засіб з кормом для тварин рослинного походження (люцерна в гранулах) без належно оформленого ветеринарного сертифікату встановленого зразка.

Враховуючи вищезазначене, звертаємо на забезпеченні виконання вимог країни призначення під час оформлення супровідних документів, в частині обов`язкового заповнення погоджених достовірних фірм міжнародних ветеринарних сертифікатів.

Відділ безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Снігурівське міжрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області.