Різдво в дитсадках Нововасилівського старостинського округу

Дата: 06.01.2021 15:08

Для вихованців та педагогічних колективів святкування Нового року та Різдва в закладах дошкільної освіти стало традиційним. Основна мета цього заходу - відродження традицій нашого народу, виховання любові й поваги до народних свят. Залучення до української народної спадщини вчить дітей поважати і шанувати народні традиції, культуру українського народу, сприяє національно-патріотичному вихованню.

Фото без описуФото без опису

Напередодні Різдва у всі дитсадки Нововасилівського старостинського округу завітав староста Сергій Гаран. Він ознайомився з проблемними питаннями закладів та привітав усіх з наступаючим Різдвом Христовим, побажав здоров’я і щастя, добра та сімейного затишку кожній родині. А малечі подарував гарні подарунки – іграшки.

Фото без описуФото без опису

Вихованці розповідали віршики, танцювали та колядували. Лунали радісні щедрівки з побажаннями, щоб наступний рік був по-справжньому щедрий на все добре. Діти зрозуміли, що найкраща традиція Різдва - проводити час з родиною та робити добрі справи.