Представлено нового очільника Снігурівського відділу поліції

Дата: 14.01.2021 13:37

14 січня в Снігурівці начальник Баштанського районного відділу поліції, підполковник поліції Сергій Олександрович Гуров представив особовому складу відділення поліції №2 Баштанського РВП  — т.в.о. начальника відділення поліції №2. Ним став капітан поліції Стинка Олександр Сергійович.

Фото без опису

На зустрічі була присутня голова Снігурівської ОТГ Інна Бойко. Вона наголосила, що співпраця правоохоронних органів та органів місцевого самоврядування завжди залишається пріоритетним напрямком у повсякденній роботі на благо територіальної громади.

Фото без опису

Звертаючись до підлеглих, Олександр Стинка відзначив, що основною оцінкою роботи снігурівських правоохоронців має стати в першу чергу довіра мешканців.