Дякуємо за допомогу та співпрацю!

Дата: 15.01.2021 10:21

Снігурівська міська рада висловлює подяку всім, хто взяв активну участь у ліквідації наслідків негоди на Снігурівщині!

Зокрема, це працівники КП «Снігурівський благоустрій», ПОСП «Форварт» (керівник - Полянський Володимир Борисович, с. Євгенівка), водій - Мороз Сергій Олександрович; ТОВ СГВП «Снігурівське» с. Павлівка (керівник - Бєлік Вадим Миколайович), водій - Скляр Ігор Андрійович; сільськогосподарське підприємство «Молочник» с. Афанасіївка (керівник - Товсточуб Оксана Леонідівна), водій - Гноєвенко Василь Володимирович та усім іншим, хто долучився до оперативної розчистки доріг та вулиць нашої територіальної громади від снігових заметів.

Всім дякуємо за допомогу та співпрацю!