В Снігурівському районі виявлено 5 нових випадків захворювання на коронавірус

Дата: 17.01.2021 12:37

Станом на 10:00 17 січня в Миколаївській області зареєстровано 322 випадки COVID-19. З усіх 36778 виявлених підтверджених випадків за місцем проживання: Снігурівський район – 414 (+5).

Відповідно до інформації ІАС ДП «Медичні закупівлі України» (система MEDdata), станом на 10:00 17.01.2021 на стаціонарному лікуванні в Снігурівській міській лікарні знаходиться 13 хворих та 16 осіб з підозрою.

Для зупинення розповсюдження коронавірусної інфекції закликаємо жителів міста та області дотримуватись карантинних обмежень, маскового режиму в громадських місцях, користуватись антисептиком та дотримуватись соціальної дистанції.