Пройшла відеоселекторна нарада обласної влади та ОТГ області

Дата: 18.01.2021 15:22

18 січня 2021 року відбулася відеоселекторна нарада з нагоди підписання Меморандуму про співробітництво між Миколаївською обласною державною адміністрацією, Миколаївською обласною радою та Товариством з обмеженою відповідальністю «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України». В нараді взяли участь голова Снігурівської ОТГ Інна Бойко та перший заступник Андрій Гищак.

З огляду на останнє підвищення цін та тарифів на електроенергію та газ, очільниця Снігурівської ОТГ в ході наради підняла болюче для снігурівчан питання стосовно можливості вибору постачальника електроенергії мешканцями Снігурівської міської територіальної громади, адже основна маса споживачів опалюють свої помешкання саме за допомогою електрики.

Снігурівчан запевнили, що найближчим часом буде надано перелік постачальників електроенергії для того, щоб кожен мешканець Снігурівської ОТГ мав змогу обрати для себе постачальника, який надаватиме якісні послуги за тією ціною, яка влаштовуватиме громадян.