Підготовка до сесії, декларування та контроль за зверненнями громадян: підсумки апаратної наради 18 січня

Дата: 18.01.2021 15:26

В понеділок, 18 січня, у Снігурівській міській раді відбулась апаратна нарада під головуванням міського голови Інни Бойко. На початку наради очільниця ОТГ привітала старост Василя Хомка та Жанну Білокінь, які днями відсвяткували свої дні народження.

Фото без опису

Особливу увагу міський голова приділила питанню контролю за зверненнями громадян. Також Інна Бойко зазначила, що з лютого 2021 року буде поновлено виїзні прийоми громадян по старостинським округам. На середину лютого орієнтовно заплановано і чергову сесію міської ради.

Фото без опису

Цього тижня планують заслухати керівників комунальних підприємств міської ради стосовно результатів їх роботи та планів діяльності на поточний рік. На особливому контролі перебуватиме напрямок культури Снігурівської ОТГ та медична галузь, буде проаналізовано і опалення в закладах освіти.

Особливу увагу під час апаратної наради було приділено роботі з одноосібниками, кампанії декларування та якісному наданню адміністративних послуг населенню  на території Снігурівської ОТГ.