19 січня - Хрещення Господнє

Дата: 19.01.2021 07:57

Ось і прийшло у кожен дім священне і чарівне свято Хрещення Господнє. У цей чудовий і божественний день хочеться побажати всім миру, доброти, чесності та справедливості. Нехай диво живе у ваших серцях і дарує вам світлу надію на прекрасне майбутнє!

Фото без опису

Бажаю, аби на Вас зійшла свята Божа благодать, щоб тіло і душа омилися освяченою водою, наситилися здоров’ям, легкістю, втіхою, щоб Вас полишили біль, прикрість, розчарування, ненависть і пороки, а на зміну їм в душі запанували мир та злагода!

Нехай Хрещення Господнє принесе добробут, удачу та впевненість у кожному дні! Нехай у цей світлий день вас оточують рідні та близькі люди. Нехай ваші домівки наповняться радістю, сміхом і позитивом. Прекрасного духу, мудрості та терпіння!

Залишайтеся чистими душею, здоровими, сильними духом і вірою. Гармонії, душевного умиротворення, спокою та ідилії. Нехай небеса оберігають вашу душу, а янголи бережуть ваш дім від зла і бід.

З Хрещенням Господнім!

Снігурівський міський голова Інна Бойко