Земельний відділ інформує

Дата: 20.01.2021 09:00

На виконання п.5 ч.3 ст.1481 Земельного кодексу України Снігурівська міська рада Миколаївської області повідомляє що, станом на 20 січня 2021 року із 242 земельних ділянок загальною площею 6136,6833 га земель державної власності сільськогосподарського призначення, переданих Головним управлінням Держгеокадастру у Миколаївській області у комунальну власність Снігурівській міській раді Миколаївської області, здійснено державну реєстрацію права власності Снігурівської міської ради Миколаївської області на 240 земельних ділянок загальною площею 6083,7333 га.

Перелік земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності, що передані у комунальну власність Снігурівській міській раді Миколаївської області (посилання на завантаження)