В Павлівці через погіршення погодних умов - перебої з вуличним освітленням

Дата: 21.01.2021 12:56

Мешканці села Павлівка на Снігурівщині скаржаться на відсутність з 19 січня вуличного освітлення на деяких вулицях. Про ситуацію розповіла місцевий староста Алла Теличко.

"19 січня стався розрив дроту електромережі на вул. Соборна, виникло закорочення на лінії вуличного освітлення. Як наслідок - пошкоджено лічильник вуличного освітлення, що знаходиться по пров. Ветеранів", - прокоментувала Алла Теличко.

Відомо, що працівниками КП "Снігурівський благоустрій" вже здійснено обстеження та складено перелік необхідних матеріалів для ремонту. Вуличне освітлення обіцяють відновити вже завтра, 22 січня.

"Щодо вуличного освітлення по вулиці Набережній с. Павлівка та по вулицях Миру, Черкаська с. Івано-Кепине - проводимо всі розрахунки щодо протяжності ліній, потреби у ліхтарях тощо для вирішення питання", - зазначила староста Алла Теличко.