Як дистанційно працюють гуртки ЗОШ №1

Дата: 22.01.2021 08:03

Для навчальних закладів дистанційне навчання є інновацією, адже це не лише абсолютні зміни у подачі інформації, що унеможливлює проводити групові заняття в колективах різноманітного  напряму. Приміром, для шкільних гуртків, це є нововведення, які переносять усі попередні форми роботи педагога з дітьми в онлайн - режимі. І тому від того, як саме педагог вибудує схему діяльності з вихованцями, залежить продуктивна робота колективу гуртка.

В Снігурівській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 працює 5 гуртків: «Художнє слово» (керівник Одарченко С.Є.), «Сокіл-Джура» (керівник Рудюк О.А.), «ДЮП» (керівник Чура Є.А.), «Мелодіка» (керівник Павленко Т.С.), «Юні скаути» (керівник Пацкань О.М.).

Незважаючи на дистанційну форму навчання керівники гуртків систематично проводять свої заняття на платформі ZOOM.