22 січня – День Соборності України

Дата: 22.01.2021 08:30

Шановні жителі Снігурівської ОТГ!

Вітаю  вас із визначним українським державним святом – Днем Соборності України!

22 січня 1919 року відбулась історична подія, яку віками втілювали наші пращури – об’єдналися Київ і Львів, Схід і Захід України. Відтоді День Соборності нам нагадує про те, що сила нашої Батьківщини – в єднанні. І не лише територій, а дій і сердець.

І хоча тоді цій споконвічній мрії українців – створити міцну державу, бути господарями на своїй землі – не вдалося реалізуватися, ця дата стала символом консолідації нашого народу на всі віки. Таке ж завдання перед нами ставить сьогодення – об'єднатися навколо ідеалів свободи і демократії, боротися за національну гідність і дати відсіч кожному, хто на неї посягає.

Відзначення Дня Соборності, вшанування творців Акта Злуки – це не тільки суспільна потреба, а й наш моральний обов’язок – берегти світлу пам'ять незліченних жертв, принесених українським народом на вівтар незалежності, соборності, державності.

Тож, вшануймо їх і працюймо разом для світлого майбутнього нашої рідної України! І усвідомлюймо – що лише в єдності і взаємній підтримці зуміємо стати щасливими і заможними господарями на своїй землі.

Бажаю вам незламного українського духу, гордості за рідну націю.

Зі святом всіх – з Днем Соборності України!

З повагою, Снігурівський міський голова Інна Бойко