Галаганівський історико-етнографічний музей організував акцію «Ланцюг єднання»

Дата: 22.01.2021 08:10

День Соборності України - свято, яке відзначається щороку в день проголошення акту воз’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року на Софіївський площі.

Символом свята став «живий ланцюг». Коли безліч людей, тримаючись за руки, утворюють ланцюг, який символізує єдність України, її нерозривність та непоборність. На жаль, сьогодні, під час карантину, ми його створити не можемо. Тому у Галаганівському історико-етнографічному музеї була оголошена дитяча патріотична акція «Ланцюг єднання».

Діти отримали листи, до яких увійшли: патріотична розмальовка, інформаційний буклет про День Соборності України та жовто-блакитна стрічка. Завданням дітей було - оформити розмальовку, одягти стрічку, зробити фото та відправити їх організатору. Таким чином у Галаганівці утворився онлайн ланцюг Соборності. А в приміщенні музею було створено інформаційну виставку.